in Adult Seks Hikayeleri

Yurtdışında Hocamı Siktim

Sevgili sex hikayeciler, sizlere birazdan yurt dışında hocamı siktiğim hikayeyi anlatacağım. Dil kursu için 7 aylığına yurt dışına çıktım. Sürekli olarak burada birçok kızı siktim. Ama belki en çok anlatmak istediğim en önemli olan okuldaki dil kursu hocamı siktiğim hikaye hem sizi hemde yazarken halen beni heyecanlandırıyor.

En iyi hd sex izle – alanında en iyisi…

İngilizce hocam okulda sürekli şakalaştığım 40 lı yaşlarında sarışın spor yapan fit bir kadındı. Türkiye’deki 30 yaşındaki karıdan belki daha seksiydi. Ders dışı aktiviteler yapıyor ve ingilizceyi öğrenmemiz için herşeyi yapıyordu. Daha önce birçok yerde buluştuk ama bu sefer seks olacağı benim bile aklımdan geçmiyordu.

Bir pub da buluşmuştuk. Orada sınıftan birkaç kişi birde hoca ve onun kız kardeşi vardı. Kız kardeşi kendisinden 2 yaş küçük 38 yaşındaydı. O da güzeldi fakat o gece öğrendim ki sevgilisi varmış ve sevgilisi daha 24 yaşındaymış. Heralde parası için çıkıyordu. Bir yandan içiyoruz bir yandan sohbet ediyoruz. Müzik artık çok çıkmaya başlamış deli gibi etraftaki insanlar dans etmeye başlamıştı. Sarışın hocam elini sürekli omzuma atıyor benimle göz göze geliyordu. Ve içtikçe içiyor artık onu durduramaz hale gelmiştik. Diğer arkadaşlar ve hocanın kız kardeşi geç olduğu için gitmiş sadece ikimiz klüpte kalmıştık. Çok sarhoş olduğunu görünce artık onu bırakmam gerektiğini söyledim ama o sarhoştu ve beni dinlemiyordu. Bir ara usulca gözlerimin içine baktı ve neden tedirgin olduğumu söyleyip dudaklarımı öpmeye başladı 3-4 saniye ve çekti. Şok olmuştum evli ve çocukları vardı üstelik.

Hala dışarı çıkartmaya çalışıyordum ama dinlemiyordu. Artık bende çıldırmış birazda sinirlenmiş bir biçimde dönüp onu öptüm. Bu gece eve gitmeyeceğini ve kız kardeşimin evinde kalacağımı kocama söyleyebilirim dedi ve bizde otel kiraladık bir gece. Sabaha kadar sikiştik. Hayallerimin sarışın sex olgun kadınıydı.

Sabah olduğunda biz ne yaptık desede aramızda bunun bir sır olarak kalabileceğini söyledim. Ama kendisi beni görmeye dayanamayacak olsaki 1-2 hafta sonra beni başka bir hocaya atmıştı. Artık hocam değildi. Olsun bu olgun porno hemde böyle düzgün fit kadınla yaşamamıştım ve alacağımı almıştım. Yorumlarınızı bekliyorum…

Related Posts

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir