in Ensest Seks Hikayeleri

Üvey Oğlum Tarafından Sikildim

İsmim Meltem. 41 yaşında, çok zayıf sayılamayacak, 1.64 boyunda, kapalı bir bayanım. 8 sene evvel eşimden ayrıldım. Genç yaşta dul kalışım benim cinsel yaşamdan koparmıştı. Burası müteassıp bir beldedir. Maddi durumum fazla şükür iyidir, kendime ait 4 daireden gelen kira geliriyle geçiniyorum. Geçen yıl yaşıma uyguntek adamlu bir beyle evlendim. 19 yaşındaki üvey oğlum Cemil de bizimle yaşamaya başladı. Okuyor. Okulu gayet iyi, kör oldukça içine kapanık bir kişiliği var. Neyse, evlendikten 3-4 ay sonra, yeni kocama ne oldu bilmiyorum, kör seks hayatımız aniden bitti. Adamda durup dururken bir isteksizlik başladı, ben de üzerine çok gitmedim, kör bazı geceler sex özlemi çekiyordum. Bu konuda kimseyle de konuşamıyordum, böyle şeyleri birileriyle paylaşmak bu beldede imkansız bir şeydi, dedikodu bir yayıldı mı artık burası yaşanmaz duruma gelirdi.

Mecburen içime atmıştım.Bundan 1 ay önceydi, kocam bir amel için birkaç günlüğüne İstanbula gitmişti. O gün üvey oğlum Cemil banyoya yıkanmak için girmişti, yalnız su sesi gelmediğini farkettim. Şohben zehirlenmesinden korktuğum için bir telaş banyonun kapısına geldiğimde, içerden, Ahhh! Ohhh! sesleri ile karışık ‘şak şak’ sesleri geliyordu. Bu ilk kez dikkatimi çekti, eğilip anahtar deliğinden baktığımda, Cemilin masturbasyon yaptığını gördüm. Erkekliği, morarmış başıyla hatırı sayılır derecede büyüktü. Ne yapacağımı bilemedim, kör seyretmekten de kendimi alamadım. Bir anda elimin küloduma gittiğini ve amımı okşamaya başladığımın farkına vardım. Bunu istem dışı yapmıştım ve amım sulanmıştı. Resmen üvey oğlumun kalkmış ve sertleşmiş sikinden tahrik olmuştum. Ve o sırada Cemil boşalmaya başlamıştı.

Çeşme benzeri boşalıyordu ki, elinde benim penye külotlarımdan birini yarağına sürdüğünü gördüm. O anda fazla karışık hislere kapıldım ve ne yapacağımı bilemedim. Sessizce banyonun kapısından uzaklaştım ve mutfağa gidip akşam yemeği için sofrayı hazırladım. Cemil 10 dakika sonra banyodan çıktı, eşofmanını giyip geldi. Yemeğimizi yedik, çay’dı, TV’ydi derken zaman geç oldu, odalarımıza gittik yattık. Ama beni uyku tutmuyordu, üvey oğlumun banyodaki o hali hep gözümün önündeydi ve ister istemez elim yeniden amıma gitti. Amımı okşamaya ve ilk kez kendimi tatmin etmeye başladım. Cemilin masturbasyon yaparken külodumu da kullanması kafamda bir soru işareti oluşturmuştu, o düşüncelerle acaip bir orgazm yaşadım. Bu vaka kafam takılmış, yine cinselliğimi hatırlamıştım. Bu fikir ile ertesi günden itibaren evin arasında uzun etek yerine, kalçama tam oturan, hafif dekoltesi olan bir eşofman alarak giymeye başladım. Cemili takip ediyordum, çaktırmadan bakışlarını denetim etdiyordum ve tahminlerimde haklı çıktım. Cemilin vücudumdan tahrik olup önünün kabardığını görebiliyordum. Önce ne yapacağımı şaşırdım, kör Cemilin kabarık önünü gördükçe ben de tahrik oluyordum. Bu işin sonu nereye varacaktı? Ben irademe yenilip, evin arasında frikik vererek dolaştıkça, her ikimiz de tahrik oluyorduk ve o derhal tuvalete gidip kendini boşaltıyor, bense gece yatağımda tıpkı işi yapıyordum. Artık irade gücümü tam olarak kaybetmeye başladım, kaç aydır cinsel yaşamım yoktu ve aynaya baktığımda kendi vücudumdan bile tahrik oluyordum.

Bir akşam bir deneme yapmaya karar verdim ve kendimi hazırladım. Yemekten sonra odama gidip dahil çamaşırlarımı çıkarıp, dizlerimi örten geceliğimi giyip salona geldim. DVD’ye bir korku filmi koyup Cemille seyretmeye başladık. Çok gerilimli, korkutucu ve karanlık bir filmdi. Film bitip yatacakken, fazla korkuyormuşum benzeri yapıp, “Yaa Cemil bu filmden sonra bu gece hayatta ancak uyuyamam! Hadi anam, gel birlikte yatalım?” dedim. Sanki o da dünden razı, “Tamam anne, hadi yatalım!” dedi Ben Cemile sarılarak, benim odaya geçtik. Önce ben girdim yatağa yattım, Cemil de eşofmanının altını çıkardı ve yalnızca boxerle girdi yatağa. “Çok korkuyorum Cemil, bana sıkıca sarıl!” dedim ve arkamı döndüm. Cemil de arkadan bana sarılarak yatıyoruz. Çok geçmeden kalçalarımın içinde bir sertlik hissetmeye başladım.

Zaten yalnızca gecelikleydim ve altımda külot yoktu. Cemil gittikçe kalkan yarağını kalça arama hafif yaslamış öylece duruken, ben bir hareketle Cemile yaslandım. İçimde birşeylerin koptuğunu ve amımın sulandığını, hatta sularının aktığını farkettim. Götümü Cemilin yarrağına bastırarak hafif hafif oynatmaya başlayınca, Cemil de boş durmadı ve kalçamın üzerinde duran sağ elini, zaten sertleşmeye başlamış göğüsümün üzerine getirerek, parmakları daireler çizer benzeri okşamaya başlamıştı. Hiç konuşmuyorduk Ben yeniden götümü oynatıp, yarağına biraz daha yaslanınca, artık Cemil göğsümden elini çekti, boxerini bir anda indirdi ve geceliğimi sıyırdığında külotsuz olduğumu farkedince, ateş benzeri yanan yarağını çıplak kalçalarımın arasına yerleştirmişti bile. O lahza ben tam olarak kopmuştum, soluk alışlarım sıklaşmış ve yüksek sesle soluk almaya başlamıştım. Cemilin yarağı, sulanmış ve kayganlaşmış amımın dudakları arasına oturmuştu. Artık takatim kalmamıştı, dizlerimi karnıma çekerek kalçamı iyice geriye bastırdığımda, Cemilin yarağı bir anda içime girmişti.

O anda öyle bir Oohhhhh! çektim ki yüksek sesle! Cemilin iki eli alttan ve üstten iki göğsümü yakalamış, okşama ile karışık sıkarken, bir yandanda hızlı hızlı amıma girip çıkmaya ve Uhhh! Uuuh! seslerçıkarmaya başlamıştı. Bense nasıl inlediğimin bilincinde bile değildim. Cemilin o katı ve damarlarını amımın çeperlerinde hissettiğim yarağı içime her girişinde, “Ooohhhhh, aaaahhhhh, daha hızlı, daha sert, ooohhhh fazla güzelllll, sokkkk!” derken aniden inanılmaz bir orgazm yaşadım ve titremelerle boşaldım Ama Cemil hala vıcık vıcık olmuş amıma gitgele devam ediyordu. Biraz sonra o da inleyerek ve böğürerek içime fışkırmaya başladı. Aman Tanrım, böylesine güzel birşey daha olamazdı. İkimizin dölleri ve suları birbirine karışmış ve yatak çarşaf batmıştı. Ama Cemilin yarağı içimde hala sertliğini koruyordu. O lahza ensemde bir öpücük hissettim ve sırt üstü dönerken Cemil de içimden çıkmıştı. Birbirimize sarılıp öpüşürken hala sertliğini sürdüren yarağı göbeğime tazyik yaparken dudaklarımız ve dillerimiz birbirine dolanmıştı. Uzunca öpüştükten sonra başımı Cemilin göğsüne dayayarak bir müddet gözlerimi kapadım. İçim geçmiş ve öylece uyumuşum. Bir süre sonra amımın okşanması ile uyandığımda, benim elim de Cemilin yarağını kavramıştı bile. O gece sabaha kadar Cemil beni domaltarak, kucağında hoplatarak, beni üzerine at benzeri oturtup zıplatarak, 4 defa daha sikti. O gecen sonra da sikişmelerimiz devam etti. Babasının evde olmadığı anlarda Cemille deliler benzeri sikişiyoruz.

Related Posts

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir