in Erotik Seks Hikayeleri

Öğrencimin Babası Tarafından Sikildim

Selam arkadaşlar size öğrencimin velisiyle olan sex hikayemi anlatacağım.Tayinim doğunun sessiz bir iline çıktı. Oradan da bir ilçeye gittim. Mesleğim gereği öğrencilerim ve sınıfım vardı. Bir gün öğrencimin babası geldi. Öğrencisi ile ilgili görüştük. Görüşme sırasında adamın bakışları dikatimi çekti.Sanki uzun yılar hiç hanım görmemiş gibi.. Bana gülerek herhangi bir ihtiyacınız olursa çocuğuma söylemeniz kafi dedi. Bende yabancı yerde olmanın verdiği tedirginlikle olayı unutmaya çalıştım. Günlerden bir gün telefon geldi telefonu açtım, konuştuğum şahıs öğrencimin babasıydı. Beni fazla beğendiğini, istek edersem görüşmek istediğini söyledi. Ben ise bunun iyi olmayacağını ve evlilik hayatınıza ziyan vereceğini söyledim ve telefonu kapattım.

Bu böyle günlerce devam etti. Tabi ki bende artık tahrik olmaya başlamıştım, gurbette ve bekar olmanın ateşi ile istemeye başladım. Yine bir gün telefon ettiğinde kendisiyle görüşmek istediğimi söyledim. Buna fazla sevindi. Kendisine nasıl ve nerde buluşacağımızı söyledim. Kendisi bana unutamayacağım bir teklifle ilçeden şehre gidip orada görüşmeyi teklif etti. Bende aynen gittim, haberleştik, otelin birine çağırdı. Bir saat sonra gittim yeniden o gülmesiyle karşılaştım, yıllarca azgın erkeksiz kalmanın etkisiyle hiç, bir şey konuşmadan, kapıyı kapattım, derhal adam dudaklarıma yapıştı. Sonra yatağa uzandırdı beni elerimle sikini okşamaya başladım. yavaşça iyice okşadım dişlerimle mantar başlı sikini ısırmaya başladım. Adamın üzerinde ne varsa çıkarıp attım. Artık çılgına dönmüştüm, adam ise zayıf ve kaslı olmanın verdiği rahatlıkla yatakta yılan benzeri kıvrılmaya başladı.

Adamın zevkten ses çıkarması beni iyice azdırdı. Sikini ıslak amıma sokmaya başladı ve beni inletmeye başladı. Çok hızlı sokunca aniden kendimi arka çektim sikini çıkardım fakat o daha da üstüme gelmeye başladı sikini arka sokuyordu. Sonra biraz siktikten sonra içime boşaldı ve üstünü giyip bir dahaki sefere görüşmek üzere diyip çıktı gitti. Ondan sonra hiç sevişmedik hiç görmedim o adamı. Buda acayip bir sonla biten sex hikayemdi.

Related Posts

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir