in Ensest Seks Hikayeleri

Dayımla Ormana Gittik ve Arabada Sikiştik

Selam site okuyucuları bu hikayeyi sizlerle paylaşıp paylaşmama konusunda fazla kararsızdım aslında fakat sonunda cesaretimi toplayıp anlatmaya karar verdim. Adım Fatma 168 cm boyunda sarısın balık etli bir hatunum.Sınıfımdaki erkeklerin beni çılgın benzeri sikmek istediğini hissediyorum fakat ben olgun erkeklerden hoşlanıyorum onların kucaklarında zıpladığımı düş ediyorum geceleri. Hikayeme başlıyorum umarım ki beğenirsiniz.

1 ay evvel okula gittiğim bir gün mektep çıkışıma yakın annem den telefon geldi ve bana bugün seni okuldan dayın alacak sen onlara git bizde arkadan geleceğiz dedi. Çıkışta dayım gelmişti ve beni arabada bekliyordu. Ben dayımdan fazla çok etkilenen bir insanım. Çünkü dayım sporcu olduğu için vücuduyla ve karizmatik oluşuyla fazla çok dikkat çeken bir insan. Bende ona müthiş ve engellenemez bir alaka duyuyordum.

Arabaya binip yola çıktığımızda onu etkilemek için bir sürü yol denemeye başladım. Üzerimdeki mektep eteğimi yukarı çekerek oturdum ve onunla konuşmaya başladım. Ancak dayım bana bakmıyor ve fazla az konuşuyordu. Kendime bunu yediremedim ve ona aleni bir şekilde senden fazla hoşlanıyorum dayı lütfen bir defa olsun benimle beraberlerinde ol dedim. Aslında bu ağzımdan çıkanlara ben de inanamıyordum. Dayım şaşkınlıktan arabayı durdurdu ve bana aksi bir bakış attı. Ama bu bakışla beraberlerinde beni baştan aşağı bir süzdü. Ben bunu görünce etkileme hareketlerime devam ettim. Üzerine doğru eğilerek gömleğimin aleni olan düğmelerinden çıkan göğüslerimi göstermeye ve göğüslerimi onun koluna değdirmeye başladım. Dayım benim bu çabamdan sonra hareketlenmeye başladı ve arabanın içine dudaklarıma yapıştı. Ben buna inanamıyor ve şaşkınlıkla beraberlerinde ona karşılık veriyordum. Daha sonra elini gömleğimin içine sokarak göğüslerimi okşamaya başladı.

Artık iyice kıvama gelmişti dayım ve ben fazla mutluydum. Dayım göğüslerimi okşadıktan sonra aşağı doğru inerek kısalttığım eteğimin altına elini sokarak bacaklarımı okşamaya ve beni dudaklarımdan öpmeye devam ediyordu. Ben mükemmel bir zevk alıyordum tabi dayımda öyle. Bende bu arada boş durmadım ve dayımın pantolonunun içinden çıkardığı aletlerini okşamaya başladım. Bu hal dayımı daha da baştan çıkarmıştı fakat arabanın arasında bir şey yapamıyordu. Birkaç dakika daha öpüşmemize ve okşamalarımıza devam ettik ve bu işin devamını getirmek için elverişli bir yerde buluşmaya karar verdik. Şimdi dayımla sex ilişkimiz bütün hızıyla ve heyecanıyla devam ediyor.

Related Posts

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir