in Gerçek Seks Hikayeleri

Damadımla Sikiş Hikayemiz

Merhabalar benim adım Sinem , 40 yaşında, evliyim bununla birlikte iki(2) adet de evladım var. Oğlum 21, kızım 20 yaşında. Kızımda oğlumda ençok erken yaşta evlendiler. Eşim ise 51 yaşındadır. Ailem beni erken yaşta evlendirdiler. Geçen sene kızıma talip geldi ve derhal evlendirdik.. Damadım gerçekten yakışıklı kaslı boylu poslu ve işinde de oldukça başarılı bir erkektir. Kızımı mutlu etme konusunda ise oldukça başarılıdır. Her ne isterse alır ve bir dediğini iki etmez damadım. Bir akşam Kocam 2 günlüğüne Fransaya gitmesi gerektiğinde, Damadım, beni fazla sever, “Anne biliyorum alt tarafı bir gece, kör yeniden de ancak kalma, evimiz büyük, Kayınbabam gelene kadar bizde kal!” diye rica etti. Kızım da israr edince, kabul ettim. Akşam yedik içtik, yatmaya kalktık. Bana üst kattan, kendi odalarının karşısında oda hazırlamışlar, bende odama çekildim. Yerimi yadırgadığımdan olacak, bir çeşitli uyuyamadım.

Gece saat 2 civarı kalktım, mutfağa inip bir bardak su alacaktım. Kızımın odasının önünden geçerken, odadan gelen sesler duydum. Ama ne sesler, sanki kızım canı yanıyormuş benzeri feryatlar ediyor. Kapı hafif aralık olduğundan merak ettim, içeri baktım. Ama ne göreyim, seks yapıyorlar. Kızım Damadın üzerine oturmuş, kendinden geçmiş, kör baya bir zorlanır halde idi. Karı koca sex yapıyorlar, nasıl yaptıkları beni igilendirmez diye düşündüm ve mutfağa indim. Suyumu içtim, biraz TV ye baktım 1 saat kadar, sonra yine yukarı çıkmaya karar verdim. Yukarı kata çıktığımda kızımın odasından halen sesler geliyordu. İnanamadım, bu ne ya, bu kadar uzun sex mi olur? Kapı aralığından yeniden baktım. Kızım halen Damadın üzerinde, yalvarıyor, “Önder kurban olayım halim kalmadı, öldüm bittim, boşal artık!” diyor. Ama Damat alttan vurdukça vuruyor. Odada orta düzey gece lambası açık, kör içerisi loş olduğundan dikkatlice baktım. Ne göreyim? Gözüme inanamadım! Kızıma giren yarak kol benzeri bir yarak! Kızım kalkıyor baya, kör yarağın ucu halen görünmüyor.

Hayretler arasında seyretmeye devam ettim. Bizim Damatta rahat 20-25 cm yarak varmış, bir de kalın ki, deme gitsin. Damat da bizim kıza yalvarıyor, “Ne olur biraz da arkadan gireyim, bir senedir yalvarıyorum bir kerecik bile sokturmadın arkandan!” diye. Kızım da, “Olmaz Önder, istediğin kadar yalvar, arkadan yaptırmam, ben önden seninkini alana kadar 6 ay çırpındım durdum!” diye. O arada fark ettim ki, bacak aram iyice ıslanmış.

Kendimden utanıp sessizce odama geçtim. Ama busefer de Damadın yarağı ve kızımı o kadar uzun sikmesi takıldı kafama, uyuyamadım. Kocam beni ayda ya bir ya iki defa siker, kör 3-4 dakikayı geçmez, ne olduğunu anlamadan biter, sırtını döner uyur. Bazen arkadaşlar Orgazmdan bahseder, Orgazm nedir, nasıl birşey olduğunu bilmesem de, fazla iyi bir şey olduğunu anlatmalarından anlardım.

Yatağımda, kafamdan bunlar geçerken amımın yeniden ıslandığını hissettim ve (Damadın yarağını düşünerek) kendi kendimi tatmin ettim. Sabah kahvaltıda, kızımın gözlerinin içi gülüyordu. Damat da fazla neşeliydi. “İyi uyudun mu Anne?” diye sordular. “Sağ olun adamlar, fazla iyi uyudum, yerim rahattı.” dedim. Ertesi gün kocam Fransadan gelince ayrıldım kızımın evinden. Aradan iki ay geçti, ben Türkiyeye (Ankaraya) izine gideceğim Uçakla. Damat aradı, “Anne sen ne vakit gideceksin Türkiyeye?” diye. Kendisinin de işi çıkmış, Türkiyeden altın, kuyum falan alacakmış ve ertesi gün dönecekmiş, “Beraber gidelim mi?” dedi. “Tamam!” dedim, Damat ta kendine benim Uçakta yer ayırttırdı. Gideceğimiz gün gelince beni evden aldı, birlikte Havaalanına gittik. Arabasını Düsseldorfta Otoparka bıraktı, bindik Uçağa. Hava şartları öyle fena idi ki, Uçak devamlı sallanıyor, ben fazla korkuyordum. Damat, “Anne korkulacak bir şey yok, ben böyle havalarda fazla uçtum!” desede, benden çıt çıkmıyordu. 2 saat sonra Pilot anons yaptı, “Aşırı fena hava şartları yüzünden Ankaraya uçamayacağız, mecburen İstanbula inmemiz gerekiyor!” diye. Neyse, İstanbula indik. Bizi toplu halde yakındaki bir Otele götürdüler, “Yarın hava şartları düzelir düzelmez biz sizi alır, Ankaraya uçururuz!” dediler. Otele vardık.

Bizim Uçak benzeri birkaç Uçak da seferini erteleyince Otelde yer kıtlığı yaşanıyormuş. Nerdeyse birbirini tanımayanları bile tıpkı odaya verdiler. Biz de zar güç tek bir oda alabildik. Mecburen Damatla beraberlerinde kalacaktık. Odamıza çıktık, Damat, “Anne sen gir bir Duş al rahatla, sonra ben alırım.” dedi. Duşumu aldım, sonra Damat girdi duşa, ben yatağa yattım. Damat duştan çıktı, baktım yere battaniye seriyor, içim rahat etmedi, “Oğlum saçmalama ne yapıyorsun? Yerde olmaz! Gel sen de yatağa yat, ikimiz de sığarız, birbirimize sırtımızı döner yatarız!” dedim. Damat, “Anne seni rahatsız etmeyim, ben biraz çılgın yatarım” dese de, “Olsun gel sen, yerde olmaz!” diye ısrar ettim. Sonunda Damat geldi yatağa ve birbirimize arkamızı döndük yattık, uyuduk.

Gece saat üç benzeri uyanmışım. Gözümü hafif araladım, baktım üzerimde bir Bacak ve bir Kol var. Damat bana arkadan resmen sarılmış, kör uyuyor. Malum karısına sarılıp yatma alışkanlığı var diye seslenmedim. Ama o andan itibaren gözüme bir çeşitli uyku girmedi. Bir mesafe kalçamın içinde katı bir şey hissetmeye başladım.

Damadın yarağı! Büyüdükçe büyüyor, sertleştikçe sertleiiyor. İçim bir garip oldu, kalkmak istedim, kör Şeytan dürttü, bende kalçamı Damada doğru dayamaya başladım. Ben kalçamı arkaya dayadıkça, sanki Damadın yarağı geceliğimle birlikte içime girecek. Bacak aram iyice ıslanmaya başladı. Sonra Damat elini Pijamamın içine sokup, göğüslerimi avuçlamaya başladı. Bu hareketi de mi uykusunda yapıyordu acaba? Damadı bilmiyorum, kör ben uyuyormuş benzeri yapmaya devam ettim, ama heyecandan yerimde duramıyorum. Damat yaklaşık 10-15 dakika göğüslerimi okşadıktan sonra, elini bacak arama götürdü, külotumdan içeriye soktu ve amımı okşamaya başladı. Ben yeniden seslenmeyince, Damat kafasını yorganın altına sokup Pijamamı ve tıpkı anda külodumu da aşağı sıyırdı. Ben ne yapacağımı şaşırmış bir halde beklerken, Damadın ıslak dilini amımın dudakları içinde hissettim. Damat amımı öyle bir yalıyor ki, dayanmak olası değil! Damat yarım saate yakın yaladı amımı.

Bu arada ben kaç defa boşaldım bilmiyorum. Demek Orgazm dedikleri buymuş! Derken Damat yorgan altından göbeğimi yalayarak yine göğüslerime doğru çıktı. İşte o anda açtım gözlerimi ve Damatla göz göze geldik. Bir lahza bakıştıktan sonra ben yumuldum Damadın dudaklarına. Hiç konuşmadan öyle ateşli öpüşüyoruz ki, ben resmen eridim bittim. Sonra bir mesafe Damat yarağını külodundan çıkarıp, yarağını amıma sürtmeye başlayınca, iyice şaşırdım ve heyecandan soluk bile alamadım. Damat yarağının kafasını amımın deliğine yerleştirip yavaş yavaş sokmaya başlayınca irkilmişim birden. Sanki amım yırtılacak sandım ve kendimi biraz arka çeker benzeri yaptım. O anda Damat sessizliği bozdu ve “Korkma Anne, kızın bunu komple alıyor, sende alırsın!” dedi ve yarağını amıma santim santim sokmaya devam etti. En sonunda taşaklarının amımın dudaklarına dediğini hissettiğimde zevkten öleceğimi sandım. Elimde yoksa amım kasılıp kasılıp gevşeyerek Damadımın yarağını kavrıyordu.

Bir saate yakın, Damat beni evire çevire her pozisyonda sikti. Öldüm bittim, Orgazm üstüne Orgazm olup olup boşaldım. En sonunda Damadın yarağının iyice şiştiğini hissetmemle beraberlerinde içime boşalması bir oldu.

Nasıl boşalıyor ama! Sanki amımın içine Bahçe Hortumu sokmuşlar ve suyu sonuna kadar açmışlar gibi! Boşalması bitince üzerime yığılıp kaldı. Bir süre birbirimize sarıldık, öpüştük ve dinlendik. Sonra birlikte kalkıp duşa girdik. Duşta o beni, ben onu yıkarken, Damadın yarağını elime aldım ve “Halen inanamıyorum, ben bunu nasıl aldım Önder?” dedim. Damat, “Aldın işte!” diyerek hınzır hınzır gülüyordu. Yıkanıp yatağa geçtik. Damadın göğsünü okşamaya öpmeye, daha sonra da yalamaya başladım. Ben daha tam aşağıya inmeden, baktım Damadın o hayvansal yarak yeniden kol benzeri olmuş, beni bekliyor. Yarağını öpüp yalamaya başladım. Yarağının kafası ağzıma güç sığmasına rağmen, büyük bir iştahla yalıyordum. Bu arada Damat amımı parmaklamakla meşkuldü. Çok geçmeden amım vıcık vıcık ıslandı. Damadın üstüne çıktım, yarağını amımın ağzına yerleştirip, yavaş yavaş yarağına oturdum. Sonra da oturup kalkmaya başladım. Yaklaşık yarım saat üstünde zıpladım ve iki defa daha Orgazm oldum. Ama Damadın yarak halen kazık benzeri ve boşalmaya niyeti yoktu.

Aklıma onların evelerinde kaldığım geceki kulak misafiri olduğum vaka geldi. Kalktım Damadın yarağının üzerinden ve çantama uzandım.

Damat Ne oluyoruz? benzeri bakınca, “Hayatımın ilk Orgazmnını bana sen yaşattın, ben de sana kocama bile vermediğim, senin kızımdan istediğin kör alamadığın şeyi, arkamı verecem!” dedim ve elkremini aldım çantamdan. Damadın jeton anında düştü, götten vereceğimi anladı ve sevinçten gözleri Fal Taşı benzeri açıldı. “Dur Anne, bana bırak!” diyerek, kremi elimden aldı ve yarağını bir güzel kremledi. Sonra beni yüzükoyun yatırıp, göt deliğimi iyice kremledi. Sonra da yarağını götümün deliğine dayadı ve yavaş yavaş götüme sokmaya başladı.

Damada, “Önder aman dikkat et, ilk defa olacak!” diye yalvarıyorum. İnanın Damat 15 dakikaya yakın uğraştıktan sonra sonunda kafasını götüme zar güç sokabildi. Fakat girmesi ile beraberlerinde beynimde şimşekler çaktı. Sanki götüm patlayacak gibiydi. Ben, “Dur biraz bekle!” deyince, Damat öylece biraz bekledi.

Sonra, yavaş yavaş kalanını da sokmaya başladı. En sonunda köküne kadar götüme aldım. Yavaş yavaş sokup çıkarmaya başlayınca, götüm de alışmaya başladı. Az sonra Damat seri şekilde kör yavaş yavaş götüme girip çıktıkça, tıpkı anda nasıl hem acıyı, hem heycanı, hemde zevki hissettim anlatamam. Damat yarım saate yakın sikti götümü. Ve sonunda yeniden öyle bir patladı ki, döllerini taa bağırsaklarımın derinliklerinde hissettim.

Biraz dinlendikten sonra yeniden birlikte kalkıp duşa gittik, kör gelin birde bana sorun, duşa kadar nasıl yürüdüm diye. Duştan sonra yatakta birbirimize sarılıp yattık. Uyumuşuz. Sabah odadaki telefonun çalmasıyla uyandık.

Resepsiyondan arıyorlardı, “Bir saat sonra amade olun, Havaalanı Otobüsü sizi Otel önünden alacak.” dediler. Telefonu kapattıktan sonra Damat, “Ohooo daha bir saatimiz var!” diyerek hınzır hınzır güldü. Gülüşünden anladım, aklımdan bu beni yeniden sikecek diye geçirmemle birlikte, Damadın yarağını da amımda hissettim. Damat beni bir yarım saat daha sikti. Sonra hazırlandık. Saat gelince bizi Otobüsle aldılar, Ankara Uçağına bindirdiler. Ankaraya vardığımızda Damat ilk gün alcağı kuyum malzemelerini aldı. Fakat kızıma telefon açarak, “Haftaya fiyatlar ucuzlayacakmış” dedi ve Ankarada kalış süresini bir hatfa daha uzattı. Bu bir hafta boyunca hergün sikiştik Damatla!

Related Posts

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir