in Adult Seks Hikayeleri

Babamın İş Arkadaşı Götümü Sikti

Sizlere babamın arkadaşıyla yaşadığım sex hikayemi anlatmak istiyorum. Babam bir iplik fabrikasında çalışıyor. Ben de 22 yaşında kendi emeklerimle çalışan kumral zayıf bir genç kızım. Bir gün işten izin aldım ve evde dinlemeye karar verdim. Evde dinlendikten sonra dışarı çıkmak istedim fakat annem bana diğer bir fikirle geldi. Babam işyerinde konut yemeklerini özlediğini söylemiş, annem de ona konut yemeği hazırlamıştı ve benden götürmemi istedi. Ben de babamı düşünerek annemi kırmak istemedim.

İşyerine yemekleri götürdüm fakat babamı bulamadım. Babamla tıpkı makine üzerinde çalışan Hasan abi vardı ve bana hoş geldin dedi. Makine başında çalışmaktan oldukça çok adale yapısına sahipti. Hoş buldum diye karşılık verdim. Babamın patronun beraberinde olduğunu söyledi. Kazan dairesine inen Hasan abi, kazan dairesinin kapısının kapanmaması için kapıyı tutmamı istedi. Bende yemekleri makine üzerine bırakarak kapıyı tuttum. Hasan abi aşağı indi ve uzun süre çıkmadı bende merak etmeye başladım. Kapının arasına bir tahta parçası sıkıştırarak merakımdan aşağı indim.

Hasan abi 31 çekmeye başlamıştı ve beni görünce eli ayağına dolandı ve özür diledi. Ben de mühim değil diyerek bir şehvetle onun yanına gittim ve sikini yalamaya başladım. Ben yaladıkça Hasan abinin hoşuna gitmeme başladı ve benim bütün elbiselerimi çıkarmaya başladı. Kısa süre sonra Hasan abinin siki dimdik oldu ve benim de amım sulandı. Ayağa kalktım ve Hasan abiye götümü sürtmeye başladım o da benim göğüslerimi sıkmaya başladı. Askılarımı indirdi ve beni tam olarak soydu. Eli amımda dolaşıyordu ve ikimiz de kendimizden geçiyorduk. Hasan abi beni çevirerek sikini içime soktu ve benim gözlerim fal taşı benzeri açıldı. Biraz alıştıktan sonra yaklaşık 1 saat boyunca sikiştik. Hasan abi göğüslerimi öyle bir emdi ki göğüslerim hala mosmor. Sık sık amel yerine gidiyorum artık Hasan abi için. Her defasında da tıpkı şeyi yapıyoruz. Bu da benim başımdan geçen bir sex hikayem. Dilerseniz sizlerin ofisinde seks fantezilerimi yaşayabiliriz o vakit derhal İstanbul Escort Bayan sitesini ziyaret ediniz.

Related Posts

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir