in Gerçek Seks Hikayeleri

Ablamın Erkek Arkadaşı Tarafından Sikildim

Merhaba arkadaşlar bu sex hikayemi anlatırken bile zevk alıyorum. Geçen yıl ablamın 2 yıllık sevgilisi vardı. Her haftasonu bize gelirdi. Annem ve babam haftasonu bahçeye giderlerdi konut bize kalırdı. Ben dışarı çıkmıştım erkek arkadaşımla buluşmuştum fazla azgın bir kızım sanırım aileden gelme bu. Erkek arkadaşıma kendimi ellettiriyordum fakat sokakta iki arabanın içinde olunca ilerisine gidemiyorduk. Sevgilimle buluştuktan sonra eve geldim azgınlığım üstümde fakat hala. Kapıyı yavaşça açtım açarken içerden inleme sesleri geliyordu.

Ablamın sevgilisi bizdeydi ayakkabılarından tanımıştım. İçeri girdim ve odama eşyalarımı bıraktım. Ablamla odalarımız bitişik olduğundan ses fazla geliyordu. Ablamın o zevk seslerini duyduktan sonra ben iyice azdım. İç çamaşırlarımı çıkarttım ve üstüme rahat bir şeyler giydim. Sonra ablamın odasının kapısını açtım hızlıca ve içerideki ablamın o hızlıca sikilmesini gördüm beni fark etmemişlerdi kendilerinden geçmişlerdi. Kapıyı sertçe kapattım durdular bana baktılar ne yapacaklarını şaşırmışlardı.

Bende dayanamadım üstümdekileri çıkarıp attım ve ablam sen ne yapıyorsun çık odadan diye bağırdı. Bende beni de sikmezsen enişte bey sizi annemle babama söylerim diye tehdit ettim. Bunun üstüne abimin erkek arkadaşı sikini ablamın amından çıkartıp bana doğru geldi fazla azgındı o lahza kudurmuştu. Yatağa fırlattı belimden tutup sikini aniden amıma soktu. Çok acıdı canım yandı ben öyle olacağını düşünmemiştim fazla hızlı ve katı sikiyordu beni. Ablam onu bırak beni sikmeye devam et dedi ve beni bırakıp ablamı sikmeye başladı bende istiyordum bende sikilmek istiyordum fakat bir yarrak var sonuçta.

Ablamın sevgilisi ablamı domaltıp benide yanına domaltıp bir ablama bir bana sokuyordu. Sonra ablamı sikmeyi bırakıp beni sikmeye başladı birden. Bana senin amın daha dar daha zevk veriyor dedi. O kadar kendinden geçmişti ki içime boşalacaktı neredeyse kendini durduramıyordu. Birden sikini çıkartıp amımın üstüne boşaldı. Sonra her haftasonu böyle sikiştik ilk ve tek sex hikayem oldu. Keşke ayrılmasalardı diyorum hep fakat yapıcak bir şey yok. Ablam ve Ben ile beraberlerinde grup seks hikayesi yapmak için İstanbul Escortlar sitesini ziyaret ediniz.

Related Posts

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir